Olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, datace 1948, signováno vpravo dole V. Horný 48. Vystaveno a publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, str. 654 , zezadu výstavní štítek; Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2014, str. 101, zezadu štítek a razítko.