073 | DÍVKA / ORÁČ
KOTÍK Pravoslav (1889 - 1970)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- zpět
- Velká sálová aukce
Olej na kartonu, oboustranná malba, 17 x 13 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo nahoře P. K.