182 | AKT ŽENY
HOFMAN Vlastimil (1881 – 1970)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- dosažená cena: 50 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na překližce, 34 x 26,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Vlastimil Hofman.