155 | KRAJINA
KAVÁN František (1866 – 1941)
- vyvolávací cena: 25 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na kartonu, 33,5 x 50 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Kaván.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.