093 | VENI VIDI VICI
KRISTOFORI Jan (1931 – 2004)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 16 000 CZK
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Kombinovaná technika na sololitové desce, 50 x 50 cm, rámováno, datace 1997, signováno vpravo dole Kristofori 97.