068 | LINEÁRNÍ PARTITURA
GRYGAR Milan (1926)
- vyvolávací cena: 14 000 CZK
- dosažená cena: 32 000 CZK
Barevná litografie na papíre, 68,5 x 47,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1979, signováno vpravo dole MILAN GRYGAR. vpředu vlevo dole list č. 5/24.