154 | ŠTRAMBERK
JARONĚK Bohumír (1866 – 1933)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- zpět
Barevný dřevoryt na papíře, rámováno, v paspartě, pod sklem, 605 x 620 mm, značeno vpravo dole B. Jaroněk.