267 | DANSE PIGALLE
VERIS ZAMAZAL Jaroslav (1900 – 1983)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
Tuš na papíře, 18,5 x 17 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole JVeris Paris.