031 | ŽENSKÉ TORZO
LIESLER Josef (1912 – 2005)
- vyvolávací cena: 2 000 CZK
- dosažená cena: 2 000 CZK
Tuš a pastel na papíře, 18 x 11 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed Leisler.