110 | TULIPÁNY
MRKVIČKA Otakar (1898 – 1957)
- vyvolávací cena: 150 000 CZK
- dosažená cena: 200 000 CZK
- Letní online aukce
Olej na plátně, 55 x 35 cm, rámováno, datace 1955, signováno vlevo nahoře OM55.