009 | KRAJINA VAISON LA ROMAINE
KARS Jiří (1882 – 1945)
- vyvolávací cena: 250 000 CZK
- dosažená cena: 270 000 CZK
- Letní online aukce
Olej na plátně, 46 x 63,5 cm, rámováno, datace 1928, signováno vpravo dole Kars 28.
Provenience:
Sbírka Jaroslava Jíry - přítele autora, novináře a uměleckého kritika, korespondenta tiskové agentury ČTK ve Franci.