010 | KYTICE
PITTERMAN Longen Emil Arthur (1885 – 1936)
- vyvolávací cena: 90 000 CZK
- dosažená cena: 90 000 CZK
- Letní online aukce
Olej na plátně, 48 x 45,5 cm, rámováno, datace – po 1915, signováno vlevo dole E. PITTERMAN.