075 | POHLED Z HORNÍ BEČVY
MERVART Augustin (1889 – 1968)
- vyvolávací cena: 25 000 CZK
- dosažená cena: 36 000 CZK
Olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, datace 1922, signováno vpravo Aug. Mervart 22.