109 | TANEČNÍCI / MOTIV Z PERU
ŠIMÁK Lev (1896 – 1989)
- vyvolávací cena: 25 000 CZK
- zpět
Olej na plátně, 59 x 72 cm, rámováno, datace 1939, signováno vpravo dole Lev 39.