132 | KYTICE VE DŽBÁNU
KŘÍŽ Jaroslav (1934 – 2014)
- vyvolávací cena: 7 000 CZK
- dosažená cena: 7 000 CZK
Olej na plátně, 85 x 65 cm, rámováno, datace 1993, signováno vpravo dole JKříž 93.