008 | PERUC
MINAŘÍK Jan Bedřich (1862 – 1937)
- vyvolávací cena: 120 000 CZK
- dosažená cena: 160 000 CZK
Olej na plátně, 67 x 95,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Minařík. Peruc.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11. 2015.
Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, 2015, s. 245.