Kombinovaná technika na papír, 40 x 53 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1977, signováno vpravo dole Liesler 77, vpravo dole opatřeno přípisem. Vystaveno: Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013. Publikováno: Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 2013, s. 318/319.