155 | KOKOŘÍN
BOUDA Cyril (1901 – 1984)
- vyvolávací cena: 55 000 CZK
- dosažená cena: 65 000 CZK
- Velká sálová aukce (22.5., 13 hod.)
Olej na lepence, 12 x 33 cm, rámováno, datace 1943, signováno vpravo dole C. Bouda, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Cyril Bouda: Obrazy, akvarely a kresby, 15. 4. – 4. 5., Praha, 1943.
Jan Loriš, Cyril Bouda, Praha, 1949, soupis díla obrazy, č. 169.