Strukturální grafika na papíře, 16,5 x 24 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1960, signováno vpravo dole Vladimír Boudník 1960 – IX, list č. 53/100.
Vladislav Merhaut, Vladimír Boudník, kompletní soupis grafického díla, Praha, 2020, s. 201, verze.