Tužka na papíře, 111 x 78 cm, rámováno, datace 1973, signováno dole uprostřed P. N 73Vystaveno:Pavel Nešleha, Galerie Baukunst, Kolín nad Rýnem, 1974.Publikováno:Petr Wittlich, Pavel Nešleha, GALLERY, Praha 2004, s. 107.