102 | VODOPÁD
NEJEDLÝ Otakar (1883 – 1957)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 130 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 34 x 26 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý 1912.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Jaromíra Zeminy.
Posoudil a pravost potvrdil Mojmír Hamsík.