103 | VYDRA
NEJEDLÝ Otakar (1883 – 1957)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 75,5 x 60 cm, rámováno, signováno vlevo dole Ot. Nejedlý, zezadu na slepém rámu opatřeno přípisem s určením.
Obrazy O. Nejedlého. Oblastní galerie v Liberci, U Tiskárny 1 září - říjen 1973.