159 | SR
OVČÁČEK Eduard (1933)
- vyvolávací cena: 30 000 CZK
- dosažená cena: 95 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 65 x 57 cm, rámováno, datace 1978, signováno dole uprostřed Ovčáček 78, zezadu přípis s určením.