079 | DORKA I
SOUKUP Vít (1971 – 2007)
- vyvolávací cena: 60 000 CZK
- zpět
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 100 x 60 cm, datace 2003, signováno zezadu V. Soukup 2003.