116 | MLADÁ ŽENA V ŠEDÉ HALENCE
EBERL František Zdeněk (1887 – 1962)
- vyvolávací cena: 38 000 CZK
- dosažená cena: 60 000 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na lepence, 41 x 33 cm, rámováno, datace - 1935 - 1940, signováno vlevo dole Z. Eberl.
Dílo je uvedeno v elektronické verzi katalogu Raisonné pod číslem No. G486.