117 | PŘED BOUŘÍ
ROLÍN Viktor (1887 – 1942)
- vyvolávací cena: 3 500 CZK
- dosažená cena: 4 500 CZK
- Podzimní online aukce
Olej na překližce, 21 x 30 cm, rámováno, datace – 30. léta 20. století, signováno vpravo dole V. Rolín.