148 | PRAHA
HEJNA Václav (1914 – 1985)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- zpět
- Podzimní online aukce
Olej na plátně, 82,5 x 120,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole VHejna 57.