113 | MOŘE
BOUDNÍK Vladimír (1924 – 1968)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
- aktuální cena: 18 000 CZK
Položka je dražena pro jiného dražitele.
Strukturální grafika na papíře, 16,5 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1960, signováno V. Boudník 1960 – IX.
Vladislav Merhaut, Vladimír Boudník, kompletní soupis grafického díla, Praha, 2020, s. 200.