075 | LETNÍ DEN
SKÁLA Karel Václav (1908 – 2001)
- vyvolávací cena: 500 CZK
- Letní online aukce 2022 (25.8.)
Tempera na kartonu, 5,5 x 8,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole K. Skála.