Akvarel na papíře, 20 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1961, signováno vlevo dole Fremund 2. 1. 61.Publikováno:Chmelařová Marcela, Hlaváček Luboš, Richard Fremund, Retro gallery, Praha, 2014, str. 192.