Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 21,5 x 29 cm, rámováno, signováno 1891, signováno vlevo dole J. Holub.1891. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno a publikováno: Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 2011, str. 63.