Olej na lepence, 39,5 x 52 cm, rámováno, datace – po 1925, signováno vlevo dole Kaván, opatřeno přípisem s určením zezadu číslo 2635., zezadu štítek KRAJSKÁ GALERIE V PARDUBICÍCH, inv.č. KG - 287 a razítko Východočeská galerie v Pardubicích, razítko Vlastivědné museum a galerie Hlinsko Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Publikováno: FRANTIŠEK KAVÁN (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1551 na s. 525.