Olej na kartonu, 41,5 x 53,5 cm, rámováno, datace – okolo 1923, signováno vlevo dole Kaván. Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: FRANTIŠEK KAVÁN, český rok v krajinách (24. 4. – 30. 9. 2018), Galerie Kooperativy v Praze; Publikováno: FRANTIŠEK KAVÁN (1866 - 1941) DÍLO, Zachař Michael, Exner Ivan, Nadace pojišťovny Kooperativa, SVU Mánes Praha 2018, č. soupisu 1432 na, vyobrazeno na s. 353