139 | ZIMNÍ VYCHÁZKA
RADA Vlastimil (1895 - 19612
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 8 000 CZK
Olej na plátně, 30,5 x 38,5 cm, rámováno, zezadu přípis s určením.