dosažená cena: 32 000 CZK
Olej na lepence, 22 x 29 cm, rámováno, datace 1892, signováno vlevo dole J. HOLUB.1892, zezadu opatřeno autorským přípisem.Posoudil a pravost potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.Vystaveno:Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.Publikováno:Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011, s. 62.