103 | KRAJINA U SEDLČAN
KILIÁN Josef (1918 - 1999)
- dosažená cena: 4 500 CZK
dosažená cena: 4 500 CZK
24.2., 20:04 14402 4 500 CZK 24.2., 19:36 12115 4 400 CZK 23.2., 11:56 12115 4 200 CZK 23.2., 08:48 14402 4 000 CZK 13.2., 11:15 7291 2 500 CZK Olej na plátně, 46 x 80 cm, rámováno, datace 1969, signováno dole uprostřed Kilián 69, zezadu na slepém rámu opatřeno razítkem ČFVU a štítkem s přípisem s určením.