027 | MOŘE
KRÁL Josef (1877 - 1914)
- dosažená cena: 18 000 CZK
dosažená cena: 18 000 CZK
23.2., 19:52 14289 18 000 CZK 21.2., 20:49 14402 17 000 CZK 22.2., 20:20 14289 16 000 CZK 22.2., 20:20 14289 14 000 CZK 17.2., 10:20 14289 12 000 CZK 14.2., 17:33 12395 11 000 CZK 10.2., 09:54 14289 10 000 CZK Olej na plátně, rentoilováno, 35 x 54 cm, rámováno, datace 1907.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.