095 | PODZIMNÍ KRAJINA
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 43 000 CZK
dosažená cena: 43 000 CZK
22.4., 19:41 4859 43 000 CZK 22.4., 20:02 4859 43 000 CZK 22.4., 19:17 15671 42 000 CZK 22.4., 19:41 4859 42 000 CZK 22.4., 19:41 15671 41 000 CZK 22.4., 19:41 4859 40 000 CZK 20.4., 17:54 14204 38 000 CZK 22.4., 18:26 14204 35 000 CZK 22.4., 18:26 4859 34 000 CZK 20.4., 18:42 14204 33 000 CZK 20.4., 18:42 15671 32 000 CZK 16.4., 13:38 12833 20 000 CZK 10.4., 10:31 14204 19 000 CZK Olej na plátně, 32,5 x 52,5 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo dole Rabas 44, zezadu na blindrámu opatřeno výstavním štítkem: Jízdárna Pražského hradu září - listopad 1956 č. kat. 177, zezadu na slepém rámu opatřeno štítkem s č. 173.
Václav Rabas: soubor díla, Jízdárna Pražského hradu, Praha, 1956, č. k. 177.