111 | OTCOVA RADOST
ŠIMÁK Lev (1896 - 1989)
- dosažená cena: 14 000 CZK
dosažená cena: 14 000 CZK
20.4., 18:44 15671 14 000 CZK 22.4., 20:34 15671 14 000 CZK 17.4., 22:56 14091 13 000 CZK 13.4., 11:06 14204 12 000 CZK Olej na plátně, 50,5 x 73,5 cm, rámováno, datace 1938, signováno vpravo dole Lev 38.