062 | ŽENA S DÍTĚTEM
BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 - 1997)
- zpět
Olej na dřevěné desce, 41 x 32 cm, rámováno, datace 1968, signováno vlevo dole Bělocvětov.