006 | MYČKY PODLAHY
HLOŽNÍK Vincent (1919 - 1997)
- dosažená cena: 92 000 CZK
dosažená cena: 92 000 CZK
30.5., 21:51 12193 92 000 CZK 2.6., 19:10 12193 92 000 CZK 30.5., 16:42 11552 90 000 CZK 30.5., 20:18 11552 90 000 CZK 30.5., 20:18 12193 88 000 CZK 30.5., 17:03 11552 84 000 CZK 30.5., 17:03 12193 82 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 43 x 57 cm, rámováno, pod sklem, datace – okolo 1941, signováno vlevo dole Hložník.