090 | JERUSALEM
ŠIMÁK Lev (1896 - 1989)
- dosažená cena: 17 000 CZK
dosažená cena: 17 000 CZK
6.8., 18:01 15375 17 000 CZK 19.8., 19:52 15375 17 000 CZK Olej na plátně, 60 x 74 cm, rámováno, datace 1935, signováno vlevo dole Lev 30. 8. 35, vlevo dole přípis s určením.