096 | ZÁTIŠÍ S KARAFOU
BAUCH Jan (1898 - 1995)
- dosažená cena: 10 000 CZK
dosažená cena: 10 000 CZK
19.8., 20:10 13975 10 000 CZK 19.8., 20:12 13975 10 000 CZK 19.8., 20:09 3764 9 500 CZK 19.8., 20:08 13975 9 000 CZK 19.8., 20:07 3764 8 500 CZK 19.8., 20:05 13975 8 000 CZK 19.8., 20:05 3764 7 500 CZK 19.8., 20:04 13975 7 000 CZK 19.8., 20:02 3764 6 500 CZK 18.8., 09:39 12196 6 000 CZK 18.8., 08:43 15375 5 500 CZK 17.8., 18:43 12196 5 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.