131 | BIELA KAPLNKA
HLOŽNÍK Vincent (1919 - 1997)
- dosažená cena: 6 500 CZK
dosažená cena: 6 500 CZK
19.8., 20:22 13975 6 500 CZK 20.8., 19:08 13975 6 500 CZK 17.8., 09:51 11999 6 000 CZK Barevný dřevoryt na papíře, 38 x 28 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole V. Hložník 59, list č. 10/25, dole uprostřed opatřeno přípisem s určením.