058 | DÍVKA S NÁHRDELNÍKEM
KREMLIČKA Rudolf (1886 - 1932)
- dosažená cena: 1 200 CZK
dosažená cena: 1 200 CZK
18.8., 20:53 3764 1 200 CZK 18.8., 20:56 3764 1 200 CZK 16.8., 20:03 13975 1 000 CZK 18.8., 20:53 13975 1 000 CZK 18.8., 20:53 3764 900 CZK 18.8., 08:36 13975 800 CZK 18.8., 08:36 15375 700 CZK 16.8., 20:33 13975 600 CZK 16.8., 20:33 13154 500 CZK 6.8., 17:57 15375 300 CZK Litografie na papíře, 16 x 11,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1925, signováno vpravo dole Kremlička 1925.
Karel Srp, Rudolf Kremlička, Praha, 2006, s. 197, č. 213.