132 | DVA CITRÓNY
BENEŠ Vlastimil (1919 - 1981)
- dosažená cena: 22 000 CZK
dosažená cena: 22 000 CZK
18.8., 14:33 11405 22 000 CZK 20.8., 19:10 11405 22 000 CZK 17.8., 21:51 13975 21 000 CZK 12.8., 20:53 11405 20 000 CZK 12.8., 20:47 13975 19 000 CZK 6.8., 20:51 11405 18 000 CZK Olej na lepence, 18 x 24 cm, rámováno, signováno vpravo dole VBeneš, zezadu autorské přípisky.