010 | ČERT A KÁČA
BARTONĚK Vojtěch (1859 - 1908)
- dosažená cena: 9 500 CZK
dosažená cena: 9 500 CZK
18.8., 08:27 15375 9 500 CZK 18.8., 19:18 15375 9 500 CZK 17.8., 21:35 13975 9 000 CZK 16.8., 20:42 13154 8 500 CZK 16.8., 18:14 13975 8 000 CZK Lavírovaná kresba tuší na kartonu, 18 x 11 cm, rámováno, pod sklem, signováno dole uprostřed V. Bartoněk.