011 | ZAMYŠLENÁ
DVOŘÁK BRUNNER František (1862 - 1927)
- dosažená cena: 37 000 CZK
dosažená cena: 37 000 CZK
18.8., 08:53 13154 37 000 CZK 18.8., 19:20 13154 37 000 CZK 16.8., 20:12 15375 36 000 CZK 17.8., 21:36 15375 36 000 CZK 17.8., 21:36 13975 35 000 CZK 16.8., 20:42 15375 34 000 CZK 16.8., 20:42 13154 33 000 CZK 12.8., 20:37 13975 31 000 CZK 6.8., 05:58 13154 30 000 CZK Olej na lepence, 55 x 40 cm, rámováno, signováno vlevo dole Fr. Dvořák.