042 | SCÉNE DE MARCHÉ
KARS Jiří (1882 - 1945)
- dosažená cena: 2 600 CZK
dosažená cena: 2 600 CZK
18.8., 08:56 15375 2 600 CZK 18.8., 20:22 15375 2 600 CZK 18.8., 08:56 13154 2 400 CZK 16.8., 15:50 13154 2 000 CZK 13.8., 10:57 13975 1 800 CZK 6.8., 17:55 15375 1 600 CZK 12.8., 19:05 14655 1 600 CZK Uhel na papíře, 18 x 26 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Kars, vpravo dole opatřeno autorským razítkem VENTE KARS, zezadu na kartonu opatřeno přípisem s určením.