072 | MAGIE AFRICAINE
NOVÁK Ladislav (1925 - 1999)
- dosažená cena: 9 000 CZK
dosažená cena: 9 000 CZK
27.10., 19:41 8710 9 000 CZK 27.10., 19:44 8710 9 000 CZK 27.10., 18:09 4306 8 500 CZK 27.10., 19:40 8710 8 500 CZK 13.10., 13:58 4306 8 000 CZK Kombinovaná technika na papíře, 41,5 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno dole uprostřed autorskou ligaturou LN, dole uprostřed autorský přípis s určením.